Bokskåp i gustaviansk stil
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKSKÅP, omkring 1940/50-tal gustaviansk stil, mahognyfanér, dekor med beslag i mässing i form av fleuroner, löstagbart hyllplan, underdel med skåpdörrar, höjd ca 136, 110x30 cm
Bruksslitage
761398
2020-04-16