Klubbat för:
820 EUR
Utropspris
1 200 EUR
TAPIO WIRKKALA VAS, "Isberg", signerad Tapio Wirkkala 3825, sent 1950-tal, slipad kristall, höjd 20 cm.
761399
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här