Else Hermansson oljemålning

Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSE HERMANSSON (1900-1997): (2)Landskapsmotiv, signerade E Hermansson, olja på pannå, ca 22x27 resp 39x31 cm

761418

2020-04-16