Staffan Hallström blandteknik
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Studie Racerbilar, signerad Steffan Hallström och daterad 1971, blandteknik med blyerts och akvarell på papper, ca 19x27 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
761421
2020-04-17