Lampett jugend

Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend
Lampett jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPETT, jugend, tidigt 1900-tal, tvåarmad, mässing/koppar, bredd 35 cm

Smärre slitage

761424

2020-04-16