Sophie D´Ouseley akvarell
2020-04-16
761428
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOPHIE D´OUSELEY, 1800/1900-tal, "Gateway New College, Oxford, signerad, akvarell, ca 35x24,5