Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
VINSKÅP, fanérat med ek, pardörrar i vitrin, invändigt med vinsäll, höjd ca 69, 79x37 cm
Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer, saknas nyckel, olåst
761442
2020-04-16