VInskåp

VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp
VInskåp

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

VINSKÅP, fanérat med ek, pardörrar i vitrin, invändigt med vinsäll, höjd ca 69, 79x37 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer, saknas nyckel, olåst

761442

2020-04-16