Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALMKRONA, MINIATYR, tidigt 1900-tal, barockstil, 6 ljusarmar, mässing, löstagbara ljusarmar samt dekorelement, höjd ca 21, diamater 17 cm
En av ljusarmarna med lagning
761451
2020-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här