Ljuskrona miniatyr malmkrona

Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona
Ljuskrona miniatyr malmkrona

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMKRONA, MINIATYR, tidigt 1900-tal, barockstil, 6 ljusarmar, mässing, löstagbara ljusarmar samt dekorelement, höjd ca 21, diamater 17 cm

En av ljusarmarna med lagning

761451

2020-04-16