Muminmuggar
2020-04-13
761459
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MUMINMUGGAR, 4 st, porslin, Arabia, Finland, två från 1996 samt två tidigare, höjd 8 cm
Slitage. Varav en med nagg