Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BOKSKÅP, tidigt 1900-tal, delbart, flyttbara hyllplan, övre vitrindel, fanér i mahogny, nyckel finns, höjd ca 220, 99x44 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
761476
2020-04-16