Taklampa Kina inspirerad
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, 1920-tal, Kina inspirerad, stomme i mässing, infattade stenar i olika kulörer, nedre del behängd med små pärlor, höjd exkl. kedjor ca 40, ca 21x21 cm
Slitage, okomplett, delar som saknas kan förekomma, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
761477
2020-04-16