Taklampa Kina inspirerad

Taklampa Kina inspirerad
Taklampa Kina inspirerad
Taklampa Kina inspirerad
Taklampa Kina inspirerad
Taklampa Kina inspirerad
Taklampa Kina inspirerad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1920-tal, Kina inspirerad, stomme i mässing, infattade stenar i olika kulörer, nedre del behängd med små pärlor, höjd exkl. kedjor ca 40, ca 21x21 cm

Slitage, okomplett, delar som saknas kan förekomma, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

761477

2020-04-16