Emil Gustavsson träfigurer
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMIL GUSTAVSSON (4), träfigurer, föreställande fiolspelare, polis som häkar berusad man, kvinna saom klar en man samt en prost, den senare är uppfällbar, monogramsignerade EG, bemålat trä, höjd mellan ca 21-24 cm
Fiolspelaren saknar stråke, smärre slitage
761480
2020-04-16