Emil Gustavsson träfigurer

Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer
Emil Gustavsson träfigurer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL GUSTAVSSON (4), träfigurer, föreställande fiolspelare, polis som häkar berusad man, kvinna saom klar en man samt en prost, den senare är uppfällbar, monogramsignerade EG, bemålat trä, höjd mellan ca 21-24 cm

Fiolspelaren saknar stråke, smärre slitage

761480

2020-04-16