Fontana Arte bordslampor

Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor
Fontana Arte bordslampor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FONTANA ARTE, 1 par bordslampor / skrivbordslampor, Naskaloris, Italien, 2000-tal, justerbara, kromad metall

Färgbortfall, bruksslitage, trasiga strömbrytare.

761491

2020-04-13