Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med skeppsvrak, 1800-tal, efterföljare till J M W Turner, olja på duk, dubblerad, ca 43x56 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Några smärre färgbortfall i kanterna

761507

2020-04-13