Leksaksbil,

Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,
Leksaksbil,

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAKSBIL, traktor, Louis Marx & Co, USA, 1950-tal lackerad plåt, längd ca 22 cm

Bruksslitage

761510

2020-04-16