Figur Kina

Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina
Figur Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGUR, jade, Kina, 1900-tal, längd ca 6 cm

Nagg, sprickor som når ytan

761515

2020-04-16