Tuppar

Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar
Tuppar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUPPAR, (4) Dalarna, 1900-talets första hälft, träskurna samt bemålade, höjd mellan ca 8-15 cm

En av de stora tupparna med lagad stjärt, slitage

761519

2020-04-16