Beck & Jung Komposition signerad o daterad

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975 1/5, 100 x 100 cm

761531

2020-04-13