Glössner & Co golvlampa

Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BO NOTINI, golvlampa, 1900-talets mitt, fot och stång i mässing och lackerad metall, dubbla kupor den inre optikblåst och matterad, den yttre med slipad och etsad dekor, signerad "GLÖSSNER - co, cop. NOTINI", höjd ca 175 cm

Slitage

761544

2020-04-16