Glössner & Co golvlampa
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BO NOTINI, golvlampa, 1900-talets mitt, fot och stång i mässing och lackerad metall, dubbla kupor den inre optikblåst och matterad, den yttre med slipad och etsad dekor, signerad "GLÖSSNER - Co, cop. NOTINI", höjd ca 174 cm
Slitage
761545
2020-04-16