Urna Kina

Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, Kina, 1800-tal dekor i famille rose med emaljfärger, delvis med figurscener, höjd ca 62 cm

Flertalet lagningar vid mynning

761552

2020-04-16