Bengt Böckman litografier

Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier
Bengt Böckman litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): "Project racing form", 6 litografier från mapp, samtliga blad signerade, numrerade och ramade, yttermått 33x44 cm resp 54x66 cm

ej examinerade ur ram

761574

2020-04-17