Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, madonna, tidigt 1800-tal, olja på duk, osignerad ca 60x43 cm

bituminös färg, flertaler hål vid duk samt färgbortfall

761578

2020-04-16