Ring fat av Kaj Franck

Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck
Ring fat av Kaj Franck

Klubbat för:

1 500 EUR

2 000 EUR

KAJ FRANCK, RINGFAT. Sign. Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, flerfärgat glas, oval form 41,5 x35 cm

761582

2020-04-19