Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 5 st, 1800-tal, silver, England resp Schweiz (LUC), bl.a London, emaljerade urtavlor, diameter 51-60 mm
Ej fuktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
761583
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här