Fickur 5 st 1800-tal

Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal
Fickur 5 st 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

FICKUR, 5 st, 1800-tal, silver, England resp Schweiz (LUC), bl.a London, emaljerade urtavlor, diameter 51-60 mm

Ej fuktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

761583

2020-04-14