LEOPOLD FRANZ KOWALSKI

LEOPOLD FRANZ KOWALSKI
LEOPOLD FRANZ KOWALSKI
LEOPOLD FRANZ KOWALSKI
LEOPOLD FRANZ KOWALSKI
LEOPOLD FRANZ KOWALSKI
LEOPOLD FRANZ KOWALSKI

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LEOPOLD FRANZ KOWALSKI (1856-1931): Mor och barn matar svan vid å, olja på duk, signerad L Kowalsky, ca 65x45 cm

761590

2020-04-16