Kremls klockor av Kaj Franck

Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck
Kremls klockor av Kaj Franck

Klubbat för:

2 700 EUR

Utropspris

2 800 EUR

KAJ FRANCK, KARAFF, "Kremls klockor", signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, flerfärgat glas, höjd 41 cm

Övre karaffen aningen lös

761605

2020-04-19