Meta Isæus-Berlin

Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografier, 3 st, signerade och numrerade 114 - 116/150, bladmått ca 44,5x55,5 cm, oramade blad.

Hanteringsveck.

761613

2020-04-13