Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959): Motiv med hus vid skog, signerad samt daterad 39, olja på pannå, ca 33x40 m

761618

2020-04-16