Tre skålar av Tapio Wirkkala

Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala
Tre skålar av Tapio Wirkkala

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

1 500 EUR

TAPIO WIRKKALA, TRE SKÅLAR, två signerade Tapio Wirkkala Iittala, 1940-tal, opalglas, höjd 8,5-13-15 cm

761624

2020-04-19