Christo

Christo
Christo

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

CHRISTO (USA, född 1935): "Valley Curtain", Grand Hogback, Rifle, Colorado, signerad Christo, färgoffset efter foto av Wolfgang Volz, bladmått ca 63x99 cm,

Oramad, fukt- och kantskador

761626

2020-04-13