Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTO (USA, 1935): Wrapped Walk Ways, Jacob Loose Park, Kansas City, Missouri, 1977-78, signerad Christo, färgoffset, bladmått ca 91x63 cm
Oramad, kant-och fuktskador
761627
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här