Christo

Christo
Christo
Christo
Christo

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CHRISTO (USA, 1935): Wrapped Walk Ways, Jacob Loose Park, Kansas City, Missouri, 1977-78, signerad Christo, färgoffset, bladmått ca 91x63 cm

Kuntoraportti

Oramad, kant-och fuktskador

761627

Päivämäärä:

2020-04-13