Vinkanna i sterlingsilver från Mexiko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VINKANNA, sterlingsilver, Mexiko, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 22, vikt 1445 g

Smärre slitage

761638

2020-04-16