Våg i sterlingsilver Mexiko

Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko
Våg i sterlingsilver Mexiko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÅG, sterlingsilver, Mexiko, 1900-talets mitt, höjd 19, bredd 20, total vikt 158 g

Smärre slitage

761648

2020-04-16