Bord Swedish Grace

Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace
Bord Swedish Grace

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORD,Sverige 1920/30-tal, Swedish Grace, mahogny samt skiva i rotfaner, sarg och benställning med klassicerande intarsiadekor, höjd 57,5, 85x55 cm

Repor, mindre slitage och anerskador, fuktfläck

761651

2020-04-17