Parti silver 1480 g

Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g
Parti silver 1480 g

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTI SILVER, 15 delar, mestadels sterlingsilver från Mexiko, kring 1900-talets mitt, total vikt ca 1480 g

Bruksslitage, 1 par skålar med bucklor

761661

2020-04-16