Samebestick silver

Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver
Samebestick silver

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SAMESKEDAR samt TÅRTSPADE, 13 dlr, silver, stämplade Ceson, samt COr, 1900-talets mitt, , längd ca 11-23 cm, total vikt ca 243 g

Bruksslitage

761670

2020-04-16