Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SAMESKEDAR samt TÅRTSPADE, 13 dlr, silver, stämplade Ceson, samt COr, 1900-talets mitt, , längd ca 11-23 cm, total vikt ca 243 g
Bruksslitage
761670
2020-04-16