Paraplyställ Italien

Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien
Paraplyställ Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, Italien 1960-tal, vitlackerad metall och mäsing, handtag i svart konstläder, höjd 66 cm

mindre slitage

761674

2020-05-10