Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
LARS BECKMAN D.Ä, bägare, silver, Örebro (1712-52), konande form, delvis förgylld, höjd 9,5 cm, vikt 79 g
Åldersrelaterat slitage, mindre lagningar i botten.
761677
2020-04-18