Lars Beckman d.ä bägare, silver Örebro (1712-52).

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LARS BECKMAN D.Ä, bägare, silver, Örebro (1712-52), konande form, delvis förgylld, höjd 9,5 cm, vikt 79 g

Åldersrelaterat slitage, mindre lagningar i botten.

761677

2020-04-18