Ram jugend

Ram jugend
Ram jugend
Ram jugend
Ram jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAM, jugend, tidigt 1900-tal, omgjord till spegel, yttermått 62x49 cm.

Sedvanligt ytslitage.

761678

2020-04-24