Sidobord art deco

Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD / SOFFBORD, 4 dlr, 1930-tal, art deco, fanérad i björk, svartlackerad skiva, höjd 50, diameter 69 cm

Senare bemålning, fanérskador

761683

2020-04-15