Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

VAS (3) samt ytterfoder och skål i gjutjärn, 1900-talets slut, höjd mellan ca 11-27 cm

Rostangrepp, slitage

761690

2020-04-16