Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande änder, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1941, olja på duk, ca 44x75 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
761691
2020-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här