Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande änder, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1941, olja på duk, ca 44x75 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761691

2020-04-17