Harry Wichmann
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARRY WICHMANN (1916-1993): Blomsterstilleben, signerad Harry Wichman, olja på duk, ca 57x47 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
Kuntoraportti
761707
Päivämäärä:
2020-04-17