Skulptur Fon Togo

Skulptur Fon Togo
Skulptur Fon Togo

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Fon, Togo, skuren i trä samt svärtad, höjd ca 35 cm

Proveniens: Inköpt på De Zwaan Auctions, Amsterdam, 2016

Torrsprickor, slitage

761708

2020-04-16