Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, Fon, Togo, skuren i trä samt svärtad, höjd ca 35 cm
Proveniens: Inköpt på De Zwaan Auctions, Amsterdam, 2016
Torrsprickor, slitage
761708
2020-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här